Pierwsza sesja jesienią

Jesień bywa niezwykła i to nie tylko ze względu na pogodę, choć to właśnie ona sprawia, że dotychczasowa zieleń na drzewach przeistacza się w koloryt bursztynu. Niebywałość jesieni wpływa bezpośrednio na ludzi, którzy kierowani instynktem, przyodziewają ubrania wpisujące się w krajobraz schyłku pory roku.
W najbliższym czasie podejmę się próby przedstawienia Wam kilku najważniejszych elementów ubioru ściśle związanych z jesienią. Nie zabraknie postów tematycznych referujących historię jesiennych odzień wierzchnich oraz stylizacji wykorzystujących pośrednio elementy głównych tematów. Będzie ciekawie, kolorowo, niekiedy mrocznie, w każdym razie stylowo.
Pierwsza z jesiennych stylizacji to nic innego jak jasne jeansy i trzewiki Wranglera, dwa składniki, nieustannie kojarzone z jesienną aurą. Reszty outfitu mogłoby nie być 🙂 Jednak biorąc pod uwagę fakt nieprzyjemnego chłodu, warto było założyć na siebie również cienki, bordowy golf w tym samym odcieniu co dzianinowa czapka, koszulę w kratę oraz granatową kurtkę Abercrombie.
W moim odczuciu poniższa stylizacja uchodzi za bardzo „luźną”, a także wygodną. Bezbłędnie wpisuje się w scenerie jesiennych liści, jak również ogołoconych drzew. Więcej podczas jesiennego spaceru nie trzeba.

Follow by Email
Google+
http://aleksanderboski.pl/pierwsza-sesja-jesienia/
Facebook
Facebook
Pinterest
Pinterest
Instagram

Powiązane posty

  • Aleksandrze wyglądasz uroczo. Bardzo przekonująco. Te buty mi się podobają. Muszą być wygodne.
    Pozdrawiam. Jeszcze tu zajrzę.

    • aleksanderboski

      Dziękuje 😊 buty niesamowicie wygodne, to prawda. Będzie mi miło! Pozdrawiam