Polo Ralph Lauren, po które sięgam najczęściej

Nadeszła jesień, a więc zaprezentowanie letniej stylizacji mogłoby niektórym odbiorcom blogu preppyprimer wydać się grubym nieporozumieniem. Mimo tego postanowiłem zaryzykować i wykorzystać jedną ze studyjnych sesji „Laurena”, która jeszcze do tej pory nie wyszła na światło dzienne.
Za wakacyjnym klimatem dzisiejszego outfitu przemawiają zarówno białe spodnie, jak i żeglarskie buty i choć zdaje sobie sprawę, że oba powyżej wymienione elementy naszej garderoby mogą towarzyszyć nam również w cieplejsze dni jesieni, bądź wiosny, to właśnie one (czyt. buty żeglarskie oraz białe spodnie) stanowią esencje wakacyjnego stylu preppy.
Motywem przewodnim stylizacji jest moje ulubione polo Laurena, slimowane, lecz co najważniejsze, przybierające bliżej nieokreślony kolor. Tak też za jednym razem przedstawia się oku jako przygasły, wręcz wyprany niebieski, by za chwilę przybrać barwę turkusu. Oczywiście odcień koszulki jest uzależniony od światła jakie w danym momencie na nią pada.
Dzisiejszy post będzie ostatnim ściśle związanym z tematyką firmy Ralph Lauren. Następne blogowe „projekty” będą dotyczyły jesieni. Zważywszy na to, że polska jesień jest nadzwyczaj piękna, przyszłe zdjęcia, osadzone pośród ogołoconych drzew i sterty złotawych liści, zapowiadają się niezwykle ciekawie.

Follow by Email
Google+
http://aleksanderboski.pl/polo-ralph-lauren-po-ktore-siegam-najczesciej/
Facebook
Facebook
Pinterest
Pinterest
Instagram

Powiązane posty

 • Marcinex

  Pozdrawiam

  • Aleksander Boski

   Również pozdrawiam

 • Marcinex2

  Aaa