Sweter half-zip Ralph Luaren w parze z klubowym krawatem

W kolejnej odsłonie stylizacji z serii „Laurena” nie mogło zabraknąć swetra half-zip zintegrowanego z klubowym krawatem.
Połączenie swetra half-zip oraz krawata nadal jest rzadko spotykane na ulicach polskich miast, a szkoda, ponieważ odpowiednio skomponowane, potrafią doskonale utożsamić nas z własnym stylem, jednocześnie będąc „mieszanką” o niskim stopniu formalności (najściślej rzecz ujmując, takowy outfit wpisuje się w styl typowo casualowy).
Stylizacja, którą mam przyjemność dzisiaj przedstawić składa się z najmniej formalnych elementów jakie mogłem znaleźć w swojej garderobie. Górna część outfitu zawiera w sobie sweter half-zip Ralph Lauren „okrywający” jeansową koszulę z kołnierzykiem buttown-down. Klubowy krawat kolorystycznie zlewa się z bordowymi chino oraz jesienną kurtką, która ze względu na pogodę posłużyła wyłącznie jako rekwizyt. Same buty, kilt tassel loafers, w kolorze ciemnego brązu, niekiedy tworzące wizualne złudzenie głębokiego bordo, idealnie wpasowały się do tonacji całokształtu ubioru, nieco przygasłego, mrocznego, jednym słowem jesiennego.

Follow by Email
Google+
http://aleksanderboski.pl/sweter-half-zip-ralph-luaren-w-parze-z-klubowym-krawatem/
Facebook
Facebook
Pinterest
Pinterest
Instagram

Powiązane posty